Aktuality   Predpoveď počasia Aktuálne počasie   Letoviská Voda Hory Snehové správy Web kamery Turist Info Zdravie Astro Pranostiky Slnko Mesiac Meniny Horoskopy Lunárny kalendár Agro Lexikón   Služby Kontakt
Vyhľadávanie
Náhľad kamier

Kozorožec  

(22.12. - 20.1.)


Každý zamilovaný v týchto dňoch odloží ružové okuliare. Ak poznáte svojho partnera alebo partnerku menej ako pol roka, pravdepodobne sa vám predstaví v úplne inom svetle. Stratíte síce ilúzie, ale aspoň sa ukáže, či to, čo prežíva, bolo iba dočasné očarenie, alebo ide o skutočne vážny vzťah, ktorý len tak niečo nerozbije.

Vodnár  

(21.1. - 19.2.)


Teraz sa bude dariť najmä tým, čo sa živia duševnou prácou, alebo umeleckou tvorbou. Dobré výsledky dosiahnu aj pracovníci, ktorí sa venujú verejným a spoločenským záležitostiam. Ocitnete sa pred rozhodnutím, či prijať, alebo odmietnuť ponuku na dohodu s človekom, ktorý vám je nesympatický.

Ryby  

(20.2. - 20.3.)


Šťastie vám žičí, no nečakajte, že si vás nájde samé. Ak chcete niečo vyhrať, musíte si kúpiť lós alebo si zatipovať v lotérii. Ak chcete stretnúť nového partnera, medzi štyrmi stenami vášho bytu ho nenájdete. Choďte do spoločnosti alebo si zašportujte. Podstatné je, aby ste sa pohybovali medzi ľuďmi.

Baran  

(21.3. - 20.4.)


V tomto týždni vás čakajú nepredvídané udalosti v rodine, budete musieť spraviť rozhodnutie za všetkých. Nebude to pre vás až taký ťažký problém, pretože v takýchto situáciách sa dokážete prekvapujúco rýchlo rozhodnúť. Fyzickú silu po tieto dni v žiadnom prípade neprepínajte.

Býk  

(21.4. - 21.5.)


V týchto dňoch ponechajte veciam voľný priebeh. Pripravte sa na menšie mrzutosti, za žiadnu cenu však neprepadajte hnevu. Dostali by ste sa do zbytočných ťažkosti, čo by čoskoro využili vaši nepriatelia. Aj u tých, ktorým ste kedysi pomohli, sa vďaky dočkáte len veľmi ťažko.

Blíženci  

(22.5. - 21.6.)


Znepokojuje vás niečo vo vašom okolí? Ak áno, nedajte to najavo, najmä sa nerozčuľujte. Nič sa neje také horúce, ako sa uvarí. To, čo vás momentálne znepokojuje, je iba prechodné. Zatnite zuby a správajte sa úplne normálne. Tým si upevníte svoje postavenie a čoskoro vyhráte aj v tejto záležitosti.

Rak  

(22.6. - 22.7.)


V týchto dňoch vám zamotajú hlavu deti alebo starší príbuzní. Obrňte sa dobrými nervami a do jedálnička výnimočne zaraďte menšiu dávku alkoholu, pomôže vám zachovať pokoj. Ak dostanete pozvanie od príbuzných alebo priateľov, ktorí sa dlho neozývali, mali by ste si zistiť, o čo im ide.

Lev  

(23.7. - 23.8.)


Snažte sa prekonať sklon k sebectvu a zbytočnému poučovaniu. Počas nasledujúcich dní sa správajte k priateľom a svojim blízkym radšej tak, ako by ste si želali, aby sa správali oni k vám. Veľmi vám škodí vaša výbušnosť a časté striedanie nálad. Taktným a ohľaduplným správaním dosiahnete viac.

Panna  

(24.8. - 23.9.)


Do nového týždňa vstupujete podráždene a unavene. Ak vás čakajú úlohy, ktoré je potrebné vyriešiť hlavou, ste v koncoch. Logika a rozumné uvažovanie nie sú teraz vašou silnou stránkou. To sa neprejaví len v zamestnaní alebo v škole, ale aj v bežnom živote. Nezabudnite na opatrnosť vo všetkom, čo podpisujete.

Váhy  

(24.9. - 23.10.)


Postavenie hviezd vám tentoraz veľmi nepraje, budete sa musieť pravdepodobne zmieriť s tým, že sa dostanete do situácie, ktorá vás psychicky trocha rozhádže. Nenechajte sa však deprimovať. Na všetko sa pozerajte s primeraným nadhľadom a najmä sa neunáhlite.

Škorpión  

(24.10. - 22.11.)


Ničnerobenie vás ubíja. Menšia túra a pobyt v prírode by vám pomohli nielen po fyzickej stránke, ale prospeli by aj vašej psychike. Pri komunikácii s osobami opačného pohlavia nezabudnite na opatrnosť. Priazeň jednej osoby nie je taká nezištná, ako sa vám snaží nahovoriť.

Strelec  

(23.11. - 21.12.)


Vyvarujte sa urýchleného konania a ľahkomyseľných záverov. Mohli by ste si narobiť problémy, ktoré by ste neskôr ťažko napravovali. Navyše by ste mohli stratiť dobrého priateľa. V poslednom čase ste spôsobili niektorým ľuďom nepríjemnosti. Dávajte pozor na svoje správanie doma aj v zamestnaní.

Zdroj: meteo.sk
 UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

 
 
Letenky
Pelikan