Aktuality   Predpoveď počasia Aktuálne počasie   Letoviská Voda Hory Snehové správy Web kamery Turist Info Zdravie Astro Pranostiky Slnko Mesiac Meniny Horoskopy Lunárny kalendár Agro Lexikón   Služby Kontakt
Vyhľadávanie
Náhľad kamier

Kozorožec  

(22.12. - 20.1.)


Nenechajte sa strhnúť počiatočným nadšením k uzavretiu nevýhodnej dohody. Ani v rodine neurobí nadradené, alebo dokonca diktátorské chovanie žiadúci dojem, narobíte tým len škody. Nikomu nesľubujte zázraky, nabrali by ste na seba viac zodpovednosti, než je zdravé. Môžu nastať nezhody, ak ide o akcie, podnikanie, právne záležitosti či o výchovu.

Vodnár  

(21.1. - 19.2.)


Nie že by ste pokazili všetko, čoho sa dotknete, ale je práve možné, že si tak pripadáte. Služobnej ceste alebo obchodnému rokovaniu by ste sa preto mali radšej vyhnúť. Sarkastické reči tiež nie sú najvhodnejším prostriedkom na dosiahnutie harmónie, najmä nie v rozvíjajúcich sa partnerských vzťahoch. Skúste zmierniť svoju podráždenosť a netrpezlivosť.

Ryby  

(20.2. - 20.3.)


Čaká vás obdiv a podpora, a to nie len v rodinnom kruhu. Peniaze dokážete prijímať, zarábať i utrácať, všetko s nadšením a veľkoryso. Spolupráca s osvedčenými partnermi vám prinesie finančný prospech. Ak ste tvorivý typ, bude vám v nasledujúcich dňoch dopriate množstvo pozitívnej energie pre vašu sebarealizáciu. Môžete si v pokoji vyjasniť aj súkromné problémy.

Baran  

(21.3. - 20.4.)


Obdobie je priaznivé na flirt, spoločné výlety, rodinnú rekreáciu a milostné dobrodružstvo. Pri športe alebo v spoločnosti priateľov sa môžete zoznámiť s niekým novým. Spoločnosť každého druhu vám teda momentálne vyhovuje. Športujte a šoférujte však opatrne, hrozí vám úraz. Do opravy auta, alebo elektrických spotrebičov sa radšej nepúšťajte.

Býk  

(21.4. - 21.5.)


Cez prípadné chyby, straty a iné nepríjemné udalosti sa pokúste preniesť. Neúspechy si nepripúšťajte, myslite na budúce lepšie riešenia. V práci, ale ani doma neuvidia radi bezstarostnosť, ale skôr usilovnosť a vytrvalosť. Podarí sa vám však spojiť energiu s praktickým myslením a výsledky sa dostavia.

Blíženci  

(22.5. - 21.6.)


Ak máte v tomto týždni naplánované nejaké dôležité rozhovory, môžete počítať s priaznivým priebehom, pokiaľ máte všetko dobre premyslené, pretože aj na maličkostiach je možné stroskotať. Nie je vhodná doba na vybavovanie si pôžičiek, pretože sa tieto môžu stať zdrojom problémov.

Rak  

(22.6. - 22.7.)


Ste veľmi aktívny, dokážete tvrdo pracovať pre dosiahnutie svojich záujmov a pre presadenie sa v akomkoľvek kolektíve. Voči svojmu okoliu ste energetickejší, čo robí dobrý dojem. Môžete teraz vykonávať viac práce než inokedy. Bude však treba dávať väčší pozor na svoje zdravie, pretože je tu väčší sklon k úrazom.

Lev  

(23.7. - 23.8.)


Možno kvôli ľúbostným vášniam a problémom v tejto oblasti, alebo pre záležitosť, ktorá vás dlhší čas „vytáča", sa nedokážete dobre sústrediť na prácu a ani hovoriť s vami v týchto dňoch pravdepodobne nie je pre okolie jednoduché. Nutné cestovanie vám zrejme naruší plány, ale snažte sa nereagovať neprimerane prudko a vyhnúť sa nežiadúcim konfliktom.

Panna  

(24.8. - 23.9.)


Na obzore je radikálna zmena v živote, zmeny vzťahov, prípadne aj konflikty s príbuznými. Dávajte pozor, aby ste nejednali neuvážene, unáhlene, reagujte skôr pokojne, treba vyčkávať, kým sa situácia upokojí. Môžu sa však otvoriť nové šance v zamestnaní, môžu sa začať nové podnikania.

Váhy  

(24.9. - 23.10.)


Ústretovým gestom si získate človeka, ktorý je práve v problémoch. Jeho vďačnosť bude o to väčšia, o čo menej ste si doposiaľ rozumeli. Vo vašej blízkosti sa môže objaviť i nepríjemná, až zákerná osoba, ktorú však hravo odzbrojíte vašim šarmom a sebaistým vystupovaním.

Škorpión  

(24.10. - 22.11.)


Kontrolujte viac svoju prácu, aby ste mohli zavčasu odhaliť a odstrániť aj malé nedostatky, pretože z tých malých sa nezriedka stávajú veľké. A to by vám mohlo spôsobiť rovnako nemalé starosti. Našťastie máte dobrých priateľov, ktorí sú ochotní vám pomôcť za každých, alebo aspoň za takmer každých okolností. Vyhýbajte sa kontaktu so zvieratami, ktoré patria cudzím osobám.

Strelec  

(23.11. - 21.12.)


Pozor na neopatrnosť a prudkosť, či už ide o riešenie dopravnej situácie, či medziľudské vzťahy. Dnes asi zle odhadujete reakcie iných, situáciu celkove i svoje možnosti. Nepridávajte si problémy a ak sa vám nevydarí niečo v ľúbostnom vzťahu, urovnávajte to radšej inokedy, počkajte si na priaznivejšie obdobie, je už neďaleko.

Zdroj: meteo.sk
 UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

 
 
Letenky
Pelikan