Aktuality   Predpoveď počasia Aktuálne počasie   Letoviská Voda Hory Snehové správy Web kamery Turist Info Zdravie Astro Pranostiky Slnko Mesiac Meniny Horoskopy Lunárny kalendár Agro Lexikón   Služby Kontakt
Vyhľadávanie
Náhľad kamier

Kozorožec  

(22.12. - 20.1.)


Niečo vám sadlo na nos. Nesprávate sa veľmi priateľsky. Možno myslíte len na svoje osobné záležitosti. Roztržitosť a nervozita vám sťažujú život. Vaše partnerské šťastie je, žiaľ, pod zlým kozmickým vplyvom. Stačí však trocha diplomacie a tolerancie, aby ste mnohému zabránili a pripravili si pôdu pre lepšie časy.

Vodnár  

(21.1. - 19.2.)


Zvládnete dvakrát viac úloh ako inokedy. Nebudete mať náladu s nikým debatovať o bežných záležitostiach, preto sa naplno venujte práci. Bude sa vám dariť, takže budete mať pocit, že vám neustále pribúda energia. Nepoľavujte v usilovnosti, v nasledujúcom období môžu nastať chvíle, keď budete potrebovať oddych.

Ryby  

(20.2. - 20.3.)


Nastávajúce dni budú významné pre ľudí, ktorí milujú alebo túžia milovať. Nesmelí by mali prekonať zábrany a osloviť toho, po kom túži ich srdce. Žiaľ, veľkorysosť v láske vám hviezdy prajú na úkor financií. V tejto oblasti sa vám veľmi dariť nebude. Takže posledná rada: snažte sa šetriť.

Baran  

(21.3. - 20.4.)


Sústreďte sa predovšetkým na fyzickú prácu. V duševnej činnosti v tomto období nebudete príliš vynikať. Nazmar vyjde aj snaha niečo sa naučiť alebo čosi vymyslieť. Ak sa pokúsite nadviazať nový milostný vzťah, ani tu nepochodíte, hrozí vám blamáž, na ktorú len tak rýchlo nezabudnete.

Býk  

(21.4. - 21.5.)


Pokúste sa preniesť cez doterajšie nepríjemné udalosti, straty a chyby. Ak si pripustíte neúspech, nenájdete žiadne lepšie riešenie do budúcnosti. Nie je dôležité, aby ste vyzerali bezstarostne, ale aby vás neopustila usilovnosť a vytrvalosť. V nasledujúcich dňoch sa nesnažte nič za každú cenu meniť.

Blíženci  

(22.5. - 21.6.)


Hoďte v týchto dňoch za hlavu všetky starosti, najmä tie pracovné, a neobťažujte nimi svoje okolie. Choďte na prechádzky niekam do parku alebo do mesta. Venujte sa partnerovi alebo partnerke a najmä deťom a rodičom. Pamätajte na to, že rodina je základ, ktorý pre vás znamená hlavnú istotu.

Rak  

(22.6. - 22.7.)


Čaká vás riadna zmena. Zmena vás samotných. Spustiť ju môže stretnutie s istou osobou, ktorá vás ovplyvní svojím osobným šarmom, prípadne konflikt týkajúci sa peňazí či majetku. Nejaký impulz vás jednoducho podnieti k preskúmaniu a prehodnoteniu vašich životných pozícií a postojov.

Lev  

(23.7. - 23.8.)


Očakávajte, že vám niektorí ľudia pripravia nepríjemné chvíle. Nenechajte sa tým zaskočiť a zachovajte pokoj - získate tak možnosti na ďalší postup. Snažte sa dostať každú výmenu názorov na rozumnú úroveň a ukončite k ničomu nevedúce roztržky. Vo vlastnom záujme neodkladajte návštevu lekára.

Panna  

(24.8. - 23.9.)


Stojte si pevne za všetkým, čo urobíte. Len tak môžete vyhrať nad neprajníkmi a intrigánmi, ktorí sa vás snažia odsunúť na vedľajšiu koľaj, možno až nepriamo prinútiť k rozhodnutiu zmeniť zamestnanie, a tak zaujať vašu pozíciu. Ak sa dostanete do sporu, nadriadeného bude zaujímať aj vaša verzia.

Váhy  

(24.9. - 23.10.)


Ak budete mať pocit, že sa na vás zo všetkých strán valí len to najhoršie, nie ste ďaleko od pravdy. Útočiť na vás budú nielen zlostní a závistliví ľudia, ale aj choroby. Vitamínová bomba alebo hodinka vo fitnescentre vám určite neuškodia. Dobre vám urobí aj čerstvý vzduch, vyberte sa preto čo najčastejšie na prechádzku.

Škorpión  

(24.10. - 22.11.)


Prívetivosť a láskavosť vám počas týchto dní umožnia lepšie vychádzať s blízkymi i cudzími ľuďmi. Zanechajte hádky, ktoré aj tak nikam nevedú. Nepríjemnosti sa objavia len vtedy, ak náhodou niekoho zraníte unáhlenými slovami. Keď sa tak stane, je vhodné rýchlo sa ospravedlniť.

Strelec  

(23.11. - 21.12.)


Oplývate radosťou a optimistickou náladou. Stretávate samých príjemných ľudí a cítite sa jednoducho dobre. Možno si ani neuvedomujete, že práve to je ten správny kľúč k úspechu. Očakávajte ďalšie radostné udalosti. Možno to budú zásnuby alebo svadba v príbuzenstve, možno osobnostný rast v zamestnaní.

Zdroj: meteo.sk
 UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

 
 
Letenky
Pelikan