Aktuality   Predpoveď počasia Aktuálne počasie   Letoviská Voda Hory Snehové správy Web kamery Turist Info Zdravie Astro Pranostiky Slnko Mesiac Meniny Horoskopy Lunárny kalendár Agro Lexikón   Služby Kontakt
Vyhľadávanie
Náhľad kamier

Kozorožec  

(22.12. - 20.1.)


Potlačte v najbližších dňoch svoje sklony hádať sa s cudzími ľuďmi na ulici, so šéfmi, priateľmi, príbuznými alebo susedmi, z počiatočného podpichovania by mohlo dôjsť až na zápas v štýle sumo, ani by ste nevedeli ako. Posmech okoloidúcich je pritom to najmenšie, čo vám hrozí.

Vodnár  

(21.1. - 19.2.)


K diskrétnej záležitosti, ktorá sa objaví v najbližších dňoch by ste mali pristupovať s väčšou opatrnosťou a rozvahou. Najlepšie urobíte, ak pozvete známeho, o ktorom viete, že to s vami myslí dobre, na pohárik a tam sa mu zveríte so svojimi problémami. Spolu určite nájdete vhodné riešenie.

Ryby  

(20.2. - 20.3.)


Necítite sa v týchto dňoch celkom fit. Problém je asi v prepracovanosti a v prepínaní vašich síl. Mali by ste sa pokúsiť vyvážiť pomer medzi množstvom práce a nedostatočným odpočinkom. Vždy večer a poobede skúste relaxovať, venovať sa svojim koníčkom a počúvať upokojujúcu hudbu.

Baran  

(21.3. - 20.4.)


Budete mať veľmi rozmanitý týždeň, ale hviezdy vám nebudú veľmi priať. Toto nie je najlepší čas na aktivity väčšieho významu. Počas väčšiny dní budete cítiť nervozitu a nevyrovnanosť. Možno budete musieť riešiť aj drobné problémy a roztržky medzi ľuďmi, ktorí vás budú obklopovať.

Býk  

(21.4. - 21.5.)


Hviezdy vám opäť začínajú priať. Dokonca do takej miery, že si opäť začínate stavať vzdušné zámky a strácate zmysel pre realitu. Ľahko sa dostanete z jedného extrému do druhého. Počítajte však s tým, že vaše hviezdne znamenie vám radostnú eufóriu nedopraje nadlho.

Blíženci  

(22.5. - 21.6.)


V zamestnaní si v tomto období môžete získať povesť dobrého odborníka a súčasne človeka tých najvyšších morálnych kvalít. Pokiaľ vás vaše súčasné miesto neuspokojuje, máte priaznivé obdobie nájsť si lepšiu prácu. Nesnažte sa však sedieť pri tom na dvoch stoličkách, nevyšlo by vám to.

Rak  

(22.6. - 22.7.)


Máte vynikajúcu náladu. Zdá sa, že vás nič nevyvedie z miery. Dajte si pozor na ľudí okolo seba, môžu byt medzi nimi neprajníci, ktorí sa budú snažiť prezentovať vašu dobrú náladu vašim nadriadeným, alebo príbuzným ako nezáujem o prácu alebo zľahčovanie pracovných problémov.

Lev  

(23.7. - 23.8.)


V tomto období máte naozaj výnimočne rozhadzovačnú náladu. Dajte si pozor aby ste neminuli všetky úspory na nepotrebné veci a aby vám zostalo čosi aj na živobytie aspoň do výplaty. Na svojich najbližších sa v tomto prípade asi nebudete môcť spoľahnúť, nik nebude za vás ťahať horúce gaštany z ohňa..

Panna  

(24.8. - 23.9.)


Práve teraz je vhodný čas na akékoľvek aktivity a vybavovanie nahromadených restov z predchádzajúcich dní. Skúste k nim pridať ešte realizáciu nejakého zabudnutého sľubu, ktorý ste dali svojim deťom alebo partnerovi či partnerke, očakávajú to od vás.

Váhy  

(24.9. - 23.10.)


Jediná nepríjemnosť, ktorá vám hrozí počas tohto pekného a pokojného týždňa, by mohol byť spor s príbuznými. Radosť by vám však mohli urobiť deti, ak nejaké máte. Pravdepodobne sa samy ponúknu, že vám pomôžu s domácimi prácami. Dajte im najavo, že si to vážite, bude to pre nich veľké povzbudenie.

Škorpión  

(24.10. - 22.11.)


Čakajú vás milé a pestré zážitky. Celý týždeň by ste sa nemali nudiť, dni budú naplnené novými poznatkami až po samý okraj, a to tak, že cez víkend nebudete mať chuť robiť nič iné, len spať a odpočívať. Správajte sa veľkoryso a snažte sa sem-tam prehliadnuť nejakú tú chybičku alebo nedostatok ľudí okolo seba.

Strelec  

(23.11. - 21.12.)


Týždeň bude ako stvorený na získanie okolia na svoju stranu. Máte úžasnú schopnosť každého presvedčiť o vašej pravde a naozaj vám teraz každý naletí. Možno by ste mali začať rozmýšľať nad závratnou kariérou dealera, lebo v týchto dňoch by sa vám podarilo predať snáď úplne všetko.

Zdroj: meteo.sk
 UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

 
 
Letenky
Pelikan