Aktuality   Predpoveď počasia Aktuálne počasie   Letoviská Voda Hory Snehové správy Web kamery Turist Info Zdravie Astro Pranostiky Slnko Mesiac Meniny Horoskopy Lunárny kalendár Agro Lexikón   Služby Kontakt
Vyhľadávanie
Náhľad kamier

Kozorožec  

(22.12. - 20.1.)


Teraz sa môžete učiť novému spôsobu vyjadrovania, umeniu počúvať druhých. Dbajte viac o to, aby sa nezhoršili vaše vzťahy k ľuďom, s ktorými sa denne stretávate, najmä k príbuzným a susedom. Ovládnite prípadný sklon k depresiám a hospodárne zaobchádzajte so svojimi silami. K plneniu toho, čo ste si naplánovali pristupujte racionálne.

Vodnár  

(21.1. - 19.2.)


Prekypujete elánom a duševnou aktivitou. Povybavujete dávno odložené záležitosti a „ľavou zadnou“ znesiete zo sveta aj zdanlivo nevyriešiteľný problém. Len jedno vás mrzí: Na istú osobu to očividne nezapôsobí a vy ste s tým naisto rátali. Treba ovládnuť prípadný sklon k prejedaniu sa.

Ryby  

(20.2. - 20.3.)


Tento týždeň asi pocítite družnosť, šťastnú náladu, a priazeň okolia. Čas je priaznivý pre nákup ozdôb a šiat. Máte cit pre všetko krásne - ak kupujete darčeky, v týchto dňoch sa vo výbere nemôžete zmýliť. Domáce práce vás však teraz pravdepodobne nijako nepriťahujú. Neplánujte teda veľké upratovanie, bolo by to spojené so škrípaním zubov.

Baran  

(21.3. - 20.4.)


Najbližšie dni sú vhodné pre posilnenie každodenných kontaktov, pre vybavovanie písomných záležitostí, alebo aj skladanie skúšok. Váš vzťah k okoliu sa stáva veľkorysejší a tolerantnejší.  Priaznivá doba je aj pre tvorivú prácu, pre možnosť zoznámenia sa a nájdenie svojej lásky. Môžu sa vo vás prejaviť aj skryté, doteraz netušené umelecké schopnosti. 

Býk  

(21.4. - 21.5.)


Rátajte so zmenou v oblati každodenných vzťahov so susedmi, príbuznými, rovnako ako v postoji ku všednému každodennému životu. Dni budú bohaté na podnety pre intelektuálne pracujúcich, zrýchľuje sa tempo každodenného života. Koncom týždňa je možné očakávať nové zaujímavé správy.

Blíženci  

(22.5. - 21.6.)


V ohrození sa môže ocitnúť váš tajný románik. Hlavnú úlohu v tom zohrá zrejme fakt, že sa nemôžete stretávať tak často, ako ste si sľubovali. Pokiaľ ste obaja zadaní, bol už najvyšší čas. Vidina veľkého zisku vás môže zlákať na zlé chodníčky, čo by sa vám nemuselo vyplatiť.

Rak  

(22.6. - 22.7.)


Do popredia u vás v týchto dňoch vystupuje ctižiadostivosť, pracujete oveľa usilovnejšie, až do dosiahnutia cieľa alebo dokončenia práce. Vhodný čas je pre samostatné podnikanie, vlastnú iniciatívu a snahu. Pokiaľ sa zosúladia osobné záujmy so záujmami blížnych, potom je možno počítať s ich pomocou, inak riskujete nepochopenie a negatívne reakcie. 

Lev  

(23.7. - 23.8.)


Pocítite trocha neistoty vo finančnej oblasti. Najvhodnejšie bude snažiť sa čo najskôr priviesť finančné záležitosti do najlepšieho poriadku, aby sa nemohli vymknúť z rúk a nespôsobili vám tak starosti. Je potrebné opatrne zaobchádzať s peňažnými prostriedkami, pripravte sa, že budete musieť šetriť, prípadne sa dočasne uskromniť.  

Panna  

(24.8. - 23.9.)


Objavíte nové formy zotavenia a potešenia, budete sa cítiť priťahovaný k novým zážitkom, ktoré rozšíria vedomie. Môže vzniknúť aj nejaký hlbší vzťah k osobe druhého pohlavia. Ak máte deti, tak sa musíte pripraviť na to, že teraz nie všetko s nimi bude prebiehať hladko. 

Váhy  

(24.9. - 23.10.)


Situácia môže byť zložitá, cítite prekážky, ťažkosti a trápenie. Je možné, že ste donútený k šetrnosti, navyše vám niekto „hádže polená pod nohy". Kŕčovité trápenie sa týmto všetkým by sa nedobre odrazilo na vašom zdraví. Asi vám to teraz znie hlúpo, ale sami zakrátko zistíte, že je nutný optimizmus.

Škorpión  

(24.10. - 22.11.)


Mohol by to byť šťastný týždeň, v ktorom nebude chýbať spoločnosť, zábava, dary, radovánky, príjemné návštevy, ani uznanie. Ste veľkorysý, plný sebadôvery a optimizmu. Vaše duchovné naladenie vám dodáva harmóniu i istotu, veríte v seba a svoje mimoriadne ciele. Neprepadnite však eufórii ani nestriedmosti v pôžitkoch, alebo v láske.

Strelec  

(23.11. - 21.12.)


Môžete sa stretnúť s ľuďmi, ktorí vám môžu byť nejakým spôsobom užitoční. Je preto vhodná doba pre návštevu poradcu, odborníka, predovšetkým právneho smeru, ale aj odborného lekára. Tieto dni môžu priniesť aj užší a trvalejší vzťah s osobou zo vzdialenejšieho miesta alebo cudziny. Opatrnosť si však zachovajte vo vzťahu k susedom.

Zdroj: meteo.sk
 UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

 
 
Letenky
Pelikan