Aktuality   Predpoveď počasia Aktuálne počasie   Letoviská Voda Hory Snehové správy Web kamery Turist Info Zdravie Astro Pranostiky Slnko Mesiac Meniny Horoskopy Lunárny kalendár Agro Lexikón   Služby Kontakt
Vyhľadávanie
Náhľad kamier

Kozorožec  

(22.12. - 20.1.)


Vaša nechuť k práci je značná. A čo je horšie, okolie vás v tom len podporuje. Svetielko nádeje svitne v polovici týždňa, keď dostanete nejaký sľubný návrh. Záleží však na vás, či dokážete svoje požiadavky prispôsobiť reálnym možnostiam, alebo zotrváte v nikam nevedúcom sebatrýznení.

Vodnár  

(21.1. - 19.2.)


Nepočúvate ani svoj rozum, ani dobré rady. Robíte večné chyby a to len z toho dôvodu, že sa bojíte, aby vás náhodou niekto neovládal. Jedného dňa sa dostanete do situácie, kedy sa vám bude naozaj veľmi ťažko odpovedať na mlčanie. Zamyslite sa nad sebou čo najskôr, kým ešte nie je neskoro.

Ryby  

(20.2. - 20.3.)


Úplne zbytočne si svojím pohŕdavým správaním robíte nepriateľov. Ak máte v najbližších dňoch v pláne dôležité rokovanie alebo skúšku, odložte ich podľa možnosti na inokedy. Pravdepodobne by ste sa dočkali neúspechu. V oblasti milostných vzťahov sa naplno prejaví kladný vplyv Venuše.

Baran  

(21.3. - 20.4.)


Nuda vám spôsobí rozladenosť a mrzutosť. Ak na vás nadriadení, alebo rodina akosi pozabudli, iniciatívne sa do niečoho pustite. Alebo splňte sľuby, ktoré ste niekomu nedávno dali a ešte ste sa k tomu nedostali. Času budete mať na to viac ako dosť. Ak jazdíte autom, buďte opatrní, najmä v druhej polovici týždňa.

Býk  

(21.4. - 21.5.)


Aj nepatrné a nevinné narážky budete vnímať ako zákerné rany pod pás a to veľmi zraní vašu citlivú dušu. Uzatvoriť sa za urazenými dverami nie je ten najlepší spôsob, ako prežiť v zdraví celý týždeň. Snažte sa radšej robiť niečo, čo je vám milé a na čo máte práve náladu. Ak to bude ešte aj užitočné, budete mať z toho dobrý pocit.

Blíženci  

(22.5. - 21.6.)


Tento týždeň sa dostanete do situácie, ktorá bude naozaj trocha komická. Možno pôjde o nejakú ľúbostnú romancu. Je pravdepodobné, že sa trocha znemožníte, no nemali by ste sa urážať, keď sa to niekomu bude zdať smiešne. Vy sa tiež s radosťou kedykoľvek zasmejete na niekom inom.

Rak  

(22.6. - 22.7.)


Planéty sa prekvapujúco postavili na vašu stranu a dali vám šancu vyriešiť dlho odkladaný problém. Ak máte pocit, že taký nemáte, zamyslite sa nad sebou trocha hlbšie. Pravdepodobne vás zistenie mierne zaskočí, no získate zásadné odpovede na niektoré otázky. Nikomu sa s tým však nezdôverujte, aspoň zatiaľ nie.

Lev  

(23.7. - 23.8.)


Nehľadajte únikové cesty, svoje povinnosti si riešte pekne bez pomoci okolia. Vaši kolegovia ich majú tiež dosť. Aj keď je niekto ochotný pomôcť vám, nevyužívajte ho kvôli tomu, aby ste vy mali viac voľného času. Keď odmietnete poslúchnuť výzvu nadriadeného, hrozí vám strata šance na povýšenie.

Panna  

(24.8. - 23.9.)


Hneď začiatkom týždňa sa dostanete do menších nepríjemností. Určite ich neriešte zlosťou, hektickým konaním sa tiež ďaleko nedostanete. Dusná atmosféra sa začne rozplývať až po niekoľkých dňoch. V partnerskom vzťahu bude všetko takmer ideálne cez víkend sa budete doma cítiť na vrchole blaha.

Váhy  

(24.9. - 23.10.)


Asi toho chcete príliš veľa a hlavne rýchlo. Na vzdušné zámky zabudnite. Viac sa držte pri zemi, a kým začnete konať, všetko si najprv dobre premyslite. Na veľké zásahy do zariadenia vášho domova nie je teraz najvhodnejší čas. Radšej zoberte vo voľnom čase svojich blízkych na výlet niekam do prírody.

Škorpión  

(24.10. - 22.11.)


Predsavzatia sa razom vytratia, keď Amor vykukne spoza obláčika. Celkom postačí, keď na vás ten svoj povestný šíp len namieri. Láska vás celkom zmení. Dajte si však pozor, aby ste to neprehnali, a radšej sa trocha kontrolujte. Prílišná spontánnosť nie je žiadúca, nemusí hneď každý vidieť, čo sa s vami deje.

Strelec  

(23.11. - 21.12.)


Rady vašich dobrých priateľov budú súčasťou vášho rozhodovacieho procesu. Ak niektorú z nich použijete a budete mať úspech, nezabudnite sa aspoň poďakovať. Možno by sa patrilo aj primerane odvďačiť. Vašou špecialitou je vytvárať ilúzie, no v týchto dňoch sa správajte obozretnejšie, nie každý má pre to pochopenie.

Zdroj: meteo.sk
 UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

 
 
Letenky
Pelikan