Aktuality   Predpoveď počasia Aktuálne počasie   Letoviská Voda Hory Snehové správy Web kamery Turist Info Zdravie Astro Pranostiky Slnko Mesiac Meniny Horoskopy Lunárny kalendár Agro Lexikón   Služby Kontakt
Vyhľadávanie
Náhľad kamier

Kozorožec  

(22.12. - 20.1.)


Nenechajte sa vyviesť z miery divným snom, alebo iným negatívnym, podnetom, snažte sa zachovať pokoj a ostražitosť. Precitlivenosť by vás nemala primäť k urazenému mlčaniu. Možno došlo k menšej nepríjemnosti a máte zlé tušenie, nepodozrievajte však všetkých okolo seba a neznervózňujte sa svojou podráždenosťou, ak niekde cítite problém, bude lepšie dôkladne si o tom pohovoriť.

Vodnár  

(21.1. - 19.2.)


Pohybujete sa v spoločnosti ľudí, ktorí niekedy dokážu závidieť aj nos medzi očami. Skúste sa ovládať a o svojich úspechoch či radostiach hovorte čo najmenej, potom sa stane objektom ich záujmu niekto iný. Váš partnerský život nezasiahnu tento týždeň nijaké zlomy. Dajte si však pozor, aby vám to, na čo ste sa ešte tešili, zrazu nezovšednelo.

Ryby  

(20.2. - 20.3.)


Ak sa vám nedarí v pracovnej oblasti, musíte prekonať pasivitu. Dbajte vo zvýšenej miere na obozretnosť vo finančnej oblasti – váš úspech bude závisieť od schopnosti rýchlo, ale správne konať. Zvážte všetky klady a zápory. Ak ste si doteraz nevybrali dovolenku, bol by už najvyšší čas, ináč môžete v práci niečo pokaziť, začína sa na vás prejavovať únava.

Baran  

(21.3. - 20.4.)


Ak sa niekam chystáte, tak len na krátke cesty, na návštevu rodičov, príbuzných a známych alebo milovanej osoby, u ktorej v týchto dňoch budete mať úspech. Nedajte sa však nahovoriť na nákupy, rodinnú rekreáciu a ťažkú prácu, to by bolo zdrojom rozporov. S rodičmi partnera, najmä jeho matkou, to nebudete mať ľahké, pripraví vám nepríjemnú chvíľku.

Býk  

(21.4. - 21.5.)


Tento týždeň možno očakávať zaujímavé intelektuálne stretnutie s inými ľuďmi, zaujímavý rozhovor, prípadne aj správy zo vzdialenejšieho miesta. Obdobie je vhodné pre štúdium, výchovu, nové poznatky, rozširovanie intelektuálneho obzoru, pre rozhovory o abstraktných veciach, vzťahu k životu. Aj cestovanie, najmä za poznaním kultúrnych, alebo prírodných krás môže byť zaujímavé.

Blíženci  

(22.5. - 21.6.)


Vaša fyzická energia a odvaha konať sa prejavia v celej svojej šírke. Máte v pláne do niečoho sa pustiť? Ak to nebude pridlhá záležitosť, môžete začať. Oplývate energiou a sebadôverou, tak prečo to nevyužiť? Práve je priaznivý čas na nie každodenné udalosti, činnosť a zisk, cesty, písomné záležitosti, literárne práce či úspech v obchode. Ku koncu týždňa ale postupne tempo zvoľnite.

Rak  

(22.6. - 22.7.)


Mali by ste sa viac snažiť získať to, na čom vám skutočne záleží. Ak aj naďalej budete sedieť so založenými rukami, nie je vylúčené, že zvíťazí niekto menej šikovný. Verte si a úspech čoskoro príde. Nebojte sa vziať osud do vlastných rúk. Optimistické naladenie vám pomôže zvládnuť vybavovanie na úradoch. Cez víkend nevyhľadávajte veľkú spoločnosť.

Lev  

(23.7. - 23.8.)


Čaká vás ľúbostné dobrodružstvo, zoznámenie s novými ľuďmi, najmä ak vás postretol rozchod a sklamanie. Oddýchnite si pri športe, v divadle či na  koncerte alebo si zájdite na výstavu. Problémy na pracovisku ani v rodine neodkladajte bokom a v žiadnom prípade neporiadajte okázalé oslavy, príliš by sa nevydarili. Máte sklon k márnotratnosti, čo sa prejaví najmä v polovici týždňa.

Panna  

(24.8. - 23.9.)


Môžete žiariť spokojnosťou, zrejme sa vám v týchto dňoch darí všetko, čoho sa dotknete. Skúste vyriešiť nejaký problém, s ktorým si robíte starosti už dlhšiu dobu, alebo niečo potrebné vybavíte na úrade. Môžete s úspechom využiť svoju inšpiráciu pre podnetné návrhy. Dočkáte sa podpory, i keď váš nápad na prvý pohľad bude vyzerať dosť bláznivo.

Váhy  

(24.9. - 23.10.)


Nič nepôjde tak rýchlo, ako by ste chceli, všade je nutná trpezlivosť. Radšej sa udržte na uzde a nerozpútavajte zbytočné spory a hádky. Potrebujete veľa citlivosti, pochopenia a hlavne opatrnosti. Dohody neuzatvárajte neuvážene a ak sa chcete vrhnúť do nejakých špekulácií, poraďte sa s rozumnou osobou, najlepšie však urobíte, keď sa im aspoň na pár dní celkom vyhnete.

Škorpión  

(24.10. - 22.11.)


Veľa energie vynaložíte na riešenie problémov s istou osobou z vášho okolia. Pomôže vám odvaha a statočnosť, najmä ak ide o pracovné či finančné záležitosti. Niekto sa vám bude snažiť hádzať polená pod nohy, preto nezabudnite na ostražitosť. Pri riešení problémov dbajte na dôslednosť, ale aj na objektivitu, inak spôsobíte narušenie medziľudských vzťahov.

Strelec  

(23.11. - 21.12.)


Po kratšom oddychu sa môžete s elánom pustiť do nových plánov na zmenu pôsobenia, povolania či výmenu bytu. Vzťahy v rodine a ľúbostné vzťahy budú dobré, nová nádej svitne aj pre osamelých či opustených. Pokojne sa vyberte do zahraničia, ale podľa možnosti necestujte lietadlom ani svojím autom. Počítajte aj s tým, že na cestách by vás mohli okradnúť.

Zdroj: meteo.sk
 UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

 
 
Letenky
Pelikan