Aktuality   Predpoveď počasia Aktuálne počasie   Letoviská Voda Hory Snehové správy Web kamery Turist Info Zdravie Astro Pranostiky Slnko Mesiac Meniny Horoskopy Lunárny kalendár Agro Lexikón   Služby Kontakt
Vyhľadávanie
Náhľad kamier

Kozorožec  

(22.12. - 20.1.)


Vzťahy na pracovisku sa zlepšia, najmä s osobami druhého pohlavia. Budete mať šťastie v láske, možno dostanete darček alebo pozvanie na stretnutie s priateľmi. Na peňaženku si dávajte pozor, hrozí vám finančná strata, ale aj ochorenie. Vyhýbajte sa prílišnej námahe a do auta radšej nesadajte.

Vodnár  

(21.1. - 19.2.)


Nereagujete príliš neústupčivo? Mali by ste začať konať pružnejšie a neustupovať pritom od svojich predstáv. Nenechajte sa vodiť za nos neserióznymi návrhmi, radšej si vypočujte užitočné rady partnera a priateľov. Rozumným uvažovaním dospejete k novým poznatkom, ktoré budú pre vás užitočné.

Ryby  

(20.2. - 20.3.)


Teraz je príhodná doba, aby ste v zamestnaní ukázali svoju kreatívnosť, komunikatívnosť, schopnosti a skryté rezervy. Máte možnosť nadviazať alebo upevniť dobré kontakty so spolupracovníkmi. Ak ste nezamestnaný, budete mať viac šťastia na získanie nového miesta.

Baran  

(21.3. - 20.4.)


Pravdepodobne budete mať veľké problémy v komunikácii s okolím a narušené budú aj vzťahy s vašimi spoločníkmi. Môže za to hlavne vaša náladovosť, ktorú obtiažne zvládate. Ak pôjde dokonca o rozchod, skúste všetko ešte zvážiť. Nebuďte taký chladný a skúste citlivo premýšľať.

Býk  

(21.4. - 21.5.)


Nesťažujte sa na vašu finančnú situáciu. Je pravdou, že väčšinou neutrácate za hlúposti, no mali by ste skoncovať s poskytovaním úverov. Požičiavate nesprávnym ľuďom, ktorým vyhovuje vaša slabosť v oblasti vymáhania dlhov. Trocha pritvrďte, ináč si čoskoro budete musieť sám požičiavať.

Blíženci  

(22.5. - 21.6.)


Šťastie vás stále neopúšťa. Ak sa aj objaví nejaká nečakaná prekážka alebo problém, prekonáte ich s obdivuhodnou ľahkosťou. Jediné, čo by vás mohlo rozladiť, je žiarlivosť vášho partnera. Nečudujte sa mu, nie je slepý, dobre vidí, ako po vás poškuľujú známi aj neznámi opačného pohlavia.

Rak  

(22.6. - 22.7.)


Okolnosti vás asi nútia k rýchlemu rozhodnutiu, do ktorého sa vám ale vôbec nechce. Možno preto cítite podráždenie. Vaša reakcia, ako snaha ochrániť svoje istoty zrejme smeruje na nesprávne ciele. Teraz nikoho nevychovávajte a radšej ani nepoučujte, vzali by ste to príliš „od podlahy".

Lev  

(23.7. - 23.8.)


Cieľ, kvôli ktorému ste vytrvalo pracovali, sa asi odrazu zdá príliš ďaleko. Možno len pociťujete nedostatok sily alebo sa zahmlili vaše nádeje. Nedávajte svoju tvorivosť do služieb pochybných ideálov, vyberte si ten pravý. Napriek tomu sa vám môže zdať, že dostanete novú inšpiráciu.

Panna  

(24.8. - 23.9.)


Ak ste si v minulých dňoch dostatočne oddýchli, vyberte sa na menší výlet do prírody s priateľmi, alebo s učebnicou jazyka pod pazuchou. Možno na vás niekde čaká človek, s ktorým vás osud chce zoznámiť. Kým však odídete z domu, dobre zamknite byt aj garáž. Od svokry a cudzích psov radšej ďalej.

Váhy  

(24.9. - 23.10.)


Život rád pripravuje rôzne prekvapenia. Nezabudnite, že každý si je strojcom svojho šťastia. Ak ste presvedčený o tom, že ste beznádejný smoliar a nič sa vám nedarí, nedočkáte sa úspechu. Prestaňte sa podceňovať. To, či vám osud začne ukazovať priaznivejšiu tvár, závisí od vášho správania.

Škorpión  

(24.10. - 22.11.)


Je možné, že sa zapletiete do partnerských sporov plných ostrých slov, neuvážených poznámok a vypätých emócií. Na ich urovnanie budete musieť vynaložiť veľa úsilia, preto nešetrite úsmevmi ani dobrým slovom. Buďte veľkorysý a prehliadnite nedostatky partnera a svojich najbližších.

Strelec  

(23.11. - 21.12.)


Zatúžili ste po slobode a nezávislosti. Zmena vzduchu vám veľmi prospeje najmä za predpokladu, že nezabudnete zahlásiť vrchnosti, že si mienite vybrať dovolenku. Pozor, pozvanie, ktoré dostanete, nebude len tak kvôli vaším krásnym očiam. Aj keď možno niekto zamýšľa spojiť príjemné s užitočným.

Zdroj: meteo.sk
 UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

 
 
Letenky
Pelikan