Aktuality   Predpoveď počasia Aktuálne počasie   Letoviská Voda Hory Snehové správy Web kamery Turist Info Zdravie Astro Pranostiky Slnko Mesiac Meniny Horoskopy Lunárny kalendár Agro Lexikón   Služby Kontakt
Vyhľadávanie
Náhľad kamier

Kozorožec  

(22.12. - 20.1.)


Neľutujte čas a zamerajte sa počas nasledujúcich dní na obnovenie pohody doma aj na pracovisku. Neuprednostňujte zjavne pracovné problémy pred osobnými. Nevyhýbajte sa stretnutiam s priateľmi, neváhajte a nenechajte sa dlho prehovárať. Budete vítaným hosťom v každej spoločnosti.

Vodnár  

(21.1. - 19.2.)


Nechváľte sa radšej svojimi úspechmi, lebo vo vašom okolí sa pohybuje dosť jedincov, ktorí dokážu závidieť aj nos medzi očami. So svojou radosťou sa radšej podeľte s partnerom alebo partnerkou. Tí vám úspech úprimne želajú. Nezabudnite však aj vy prejaviť záujem o ich radosti či starosti.

Ryby  

(20.2. - 20.3.)


Ak sa s partnerom alebo partnerkou pustíte do nejakej spoločnej činnosti, pravdepodobne dôjde k hádke. Konflikty vám hrozia najmä pri cestovaní. Rozporom sa vyhnete, ak každý pôjde svojou cestou. Muž by sa mohol pustiť do opravy rozbitých elektrospotrebičov, žena do niektorej typicky ženskej práce.

Baran  

(21.3. - 20.4.)


Potrebujete sa niečo naučiť, pripraviť sa na verejné vystúpenie, alebo nepríjemný rozhovor, napísať obchodný list, zostaviť podnikateľský plán? Práve týmto činnostiam sú v týchto dňoch  naklonené všetky hviezdy. Úspech vás však neminie ani pri spoločenských hrách a priateľských debatách.

Býk  

(21.4. - 21.5.)


Vlastnou vinou sa v týchto dňoch dostanete do vážnych problémov. Urýchlene sa zamyslite nad sebou a skúste napraviť problémy spôsobené vašou nedbalosťou. Nebojte sa ráno vstávať z postele, prekypujete energiou, ktorú by ste mohli niekedy ventilovať aj užitočnejším smerom.

Blíženci  

(22.5. - 21.6.)


Nezadaní majú pred sebou búrlivé dni plné nástrah a nových známostí. Rozhodovanie nebude jednoduché. Dávajte pozor, aby vám niektoré zážitky a dojmy neprerástli cez hlavu. Nenechajte sa omámiť lichôtkami, ak sa však spoľahnete na svoju intuíciu, nemôžete urobiť veľké chyby.

Rak  

(22.6. - 22.7.)


Pomerne vydarený týždeň by mohla pokaziť len nepríjemná správa, ktorú dostanete telefonicky alebo písomne. Je isté, že sa nebude týkať lásky a milostných vzťahov. V tomto smere sú k vám hviezdy veľmi štedré. Vyhnite sa v týchto dňoch vinárňam a podobným zriadeniam, posedenie v nich by mohlo zle skončiť.

Lev  

(23.7. - 23.8.)


Čaká vás nejaká zmena, pravdepodobne skôr negatívna. Môže sa týkať vášho terajšieho vzťahu, čo sa prejaví krátkou krízou, ale s dlhodobejšími následkami. Môže sa vás tiež hlbšie dotknúť problém niekoho z vašich blízkych, niektorý z vašich plánov tiež nemusí dopadnúť podľa očakávania.

Panna  

(24.8. - 23.9.)


V tomto období ste v optimistickej a priateľskej nálade. Ak vás niekto požiada o pomoc, snažte sa vyhovieť ochotne a s úsmevom. Výnimočne silno budete priťahovať osoby opačného pohlavia vrátane svojho partnera alebo partnerky, dokonca aj po mnohoročnom manželstve.

Váhy  

(24.9. - 23.10.)


Konštelácia planét predpovedá príjemný a vydarený týždeň. Vaším jediným nepriateľom by mohla byť ľudská hlúposť. S hlupákmi by ste ťažko viedli zmysluplný rozhovor, radšej sa im vyhnite oblúkom. Svoju pozornosť venujte deťom. Možno im ležia na srdci otázky, ktoré si netrúfnu vysloviť.

Škorpión  

(24.10. - 22.11.)


V tomto týždni sa zrejme budete nerozhodne pohybovať medzi ,,môžem” a ,,musím”. Z rovnováhy vás vyvedie isté stretnutie, pred riskantným konaním vás však bude varovať váš zmysel pre zodpovednosť. Nezabúdajte ani na opatrnosť! Bude teraz na mieste, najmä v rozhovore s vplyvným človekom.

Strelec  

(23.11. - 21.12.)


Zmierte sa s tým, že sa ani v nasledujúcom období cez noc nestanete milionármi. Mrzutosť a podráždenosť nie sú prednosti, preto radšej nič nepodnikajte. Ak sa zoznámite s príťažlivým človekom opačného pohlavia, je veľmi pravdepodobné, že na to doplatíte.

Zdroj: meteo.sk
 UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

 
 
Letenky
Pelikan