Aktuality   Predpoveď počasia Aktuálne počasie   Letoviská Voda Hory Snehové správy Web kamery Turist Info Zdravie Astro Pranostiky Slnko Mesiac Meniny Horoskopy Lunárny kalendár Agro Lexikón   Služby Kontakt
Vyhľadávanie
Náhľad kamier

Kozorožec  

(22.12. - 20.1.)


Ak ste doteraz mali pocit, že život je nespravodlivý a práve vám nadelil len všedné a nudné dni, môžete sa tešiť, lebo postavenie hviezd sľubuje obrat k lepšiemu. Prestaňte sa mračiť a začnite sa obzerať okolo seba, pretože príjemné zaujímavé zážitky na vás číhajú na každom kroku.

Vodnár  

(21.1. - 19.2.)


Nepúšťajte sa teraz do podnikania ani žiadnych finančných transakcií. V týchto dňoch sa vám neoplatí riskovať. Ak zabudnete na opatrnosť, nečudujte sa, ak sa z celej situácie nakoniec vyvinie niečo úplne iné, než ste si predstavovali. Pokiaľ máte zálusk na flirt, aj ten si teraz rozhodne odpustite.

Ryby  

(20.2. - 20.3.)


Celý tento týždeň sa môžete spoľahnúť na svoj intelekt i schopnosť rozumne uvažovať a logicky kombinovať — to všetko sú vaše prednosti a vy ich teraz môžete patrične zúročiť. Zvýšené dispozície budete mať aj pri učení. Nemusíte sa však vyhýbať ani fyzickej práci, alebo športu.

Baran  

(21.3. - 20.4.)


V tomto období túžite po pokoji a samote, v prítomnosti ľudí cítite vyčerpanosť. Ak ste práve na dovolenke, budete to mať jednoduché. Najviac by vám prospelo vstať pred svitaním, ísť sa prejsť a zacvičiť si. Pokiaľ však máte aj iné povinnosti, uvarte si aspoň silný bylinkový čaj a pustite si relaxačnú hudbu.

Býk  

(21.4. - 21.5.)


Máte šancu blysnúť sa v nasledujúcich dňoch svojím ostrovtipom a bystrosťou. U žien nebude táto prednosť patrične ocenená, a to najmä opačným pohlavím. Ako je známe, inteligentné a emancipované ženy nie sú príliš obľúbené. Muži to dnes budú mať v tomto smere podstatne ľahšie

Blíženci  

(22.5. - 21.6.)


Mali by ste venovať viac pozornosti človeku, ktorého poznáte dlhší čas. Je dosť možné, že sa trápite pre nedosiahnuteľné a pritom prehliadate alebo pohŕdate šťastím, ktoré máte na dosah. Úplne neočakávane môže medzi vami vzniknúť náklonnosť a vy tohto človeka uvidíte v novom, vzrušujúcom svetle.

Rak  

(22.6. - 22.7.)


Konajte s náležitou rozhodnosťou a získate nových priateľov. Je veľmi pravdepodobné, že sa vám splní jedno z vašich prianí. Naskytne sa vám možnosť zaujímavého stretnutia, ktoré vám v budúcnosti prinesie veľa úžitku. Týždeň je vhodný aj na uzatváranie menších stávok.

Lev  

(23.7. - 23.8.)


Hneď na začiatku týždňa vám niečo poriadne pokazí náladu. Nedávajte to ale príliš najavo tým, že sa budete správať nepríjemne a arogantne k ľuďom, ktorí za to nemôžu. Nepodliehajte emóciám, konajte pokojne a zvažujte každé slovo, ktoré vypustíte z úst.

Panna  

(24.8. - 23.9.)


Hrozí vám rodinná kríza, ktorú však zvládnete s trpezlivosťou, citlivosťou a toleranciou. Budete mať veľkú schopnosť priaznivo pôsobiť nielen na deti a mladšie osoby, ale ľahko ovplyvníte dokonca aj starších ľudí. Nesnažte sa však získať týmto spôsobom niečo, čo vám nepatrí.

Váhy  

(24.9. - 23.10.)


V týchto dňoch budete ako na tŕňoch, leží vám na srdci problém, ktorý treba čo najskôr vyriešiť. Ak si neviete rady, požiadajte o pomoc priateľa. Na partnera alebo partnerku sa radšej neobracajte, sami nevedia, kde im hlava stoji. Z toho istého dôvodu nebudú veľmi naklonení ani milostným hrám.

Škorpión  

(24.10. - 22.11.)


V tomto období vám hviezdy neodporúčajú nadväzovať nové milostné vzťahy, ale ani rozchod s vaším terajším partnerom či partnerkou by nebol práve najvhodnejší. Zdržujte sa radšej doma a nevyhľadávajte príliš spoločnosť, dostali by ste sa do konfliktu.

Strelec  

(23.11. - 21.12.)


Ak to nie je nutné, v nasledujúcich dňoch nepodnikajte nijaké akcie mimo domova. Priateľov pozvite radšej k sebe domov. Ak sa nebudete cítiť najlepšie, neostýchajte sa požiadať ich o pomoc. Problémy, ktoré sa vyskytnú, sa snažte riešiť pokojne a vecne, bez zbytočných emócií.

Zdroj: meteo.sk
 UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

 
 
Letenky
Pelikan