Aktuality   Predpoveď počasia Aktuálne počasie   Letoviská Voda Hory Snehové správy Web kamery Turist Info Zdravie Astro Pranostiky Slnko Mesiac Meniny Horoskopy Lunárny kalendár Agro Lexikón   Služby Kontakt
Vyhľadávanie
Náhľad kamier

Kozorožec  

(22.12. - 20.1.)


Už ste dosť dlho odkladali realizáciu svojich plánov a zámerov v súkromnom podnikaní. Je na čase pustiť sa do nej. V týchto dňoch sa vám bude dariť a uspejete aj v rokovaní v peňažných ústavoch. Horšie je to v súkromnom živote. Na spoločné nákupy a rodinné oslavy by ste teraz radšej nemali ísť.

Vodnár  

(21.1. - 19.2.)


Radšej by ste mali zostať doma, odpočívať, venovať sa drobným prácam, vybaviť korešpondenciu, ak ste súkromným podnikateľom, skontrolovať účty, prípadne si rekreačne zašportovať. Nedajte sa prehovoriť ani na riešenie rodinných záležitostí, spoločné cesty, lásku a ľúbostné dobrodružstvo.

Ryby  

(20.2. - 20.3.)


Nezazlievajte druhým, že vás vidia v trocha inom svetle, než sa vidíte vy. Nemôžu za to oni, ale predovšetkým vy. Viac ako inokedy rozmýšľajte o svojich činoch, pravdepodobne urobíte niečo, čo sa už nebude dať zmeniť. Ak by sa vám zdalo, že sa proti vám spolčil celý svet, zachovajte pokoj.

Baran  

(21.3. - 20.4.)


Môžete očakávať určité finančné výdavky, budete musieť dokonca akceptovať menšiu krízu. Ak pôjdete do spoločnosti, urobíte dojem svojimi znalosťami a spôsobom, ako ich dokážete podať. Máte všetky predpoklady na to, aby ste si pre svoje plány získali veľmi vplyvných ľudí a dokonca aj protivníkov.

Býk  

(21.4. - 21.5.)


Menšie neúspechy na začiatku týždňa vám pokazia náladu. Ale nepodliehajte depresii. Mali by ste brať pracovné problémy a povinnosti ako súčasť života. Namiesto toho už predstava niekoľkohodinovej práce vám kvôli vnútornému nepokoju pokazí príjemné popoludnie, alebo večer.

Blíženci  

(22.5. - 21.6.)


Ak budete tento týždeň jazdiť autom, pozor na priestupky. Kroťte svoj temperament, sklony k agresívnosti, hnev a celkovú rozladenosť. Sústreďte sa výhradne na šoférovanie. Ak pri dlhších cestách na sebe zbadáte čo i len najmenšiu únavu, zastavte a urobte si krátku prestávku na silnú kávu.

Rak  

(22.6. - 22.7.)


Záležitosti, o ktorých vyriešenie ste tak dlho bojovali, teraz dotiahnete do šťastného konca. Nesnažte sa však všetko zvládnuť bez pomoci druhých. Zasväťte do svojich plánov partnera či partnerku a priateľov. Využite svoju schopnosť získať si sympatie okolia a otvoria sa vám horizonty, o ktorých sa vám ani nesnívalo.

Lev  

(23.7. - 23.8.)


Týždeň bude úspešný a pokojný. Milostné vzťahy budú plné harmónie a porozumenia. Budete hýriť láskou a šťastím. Zoznamovanie sa s osobami opačného pohlavia by malo prebiehať neobvykle rýchlo a ľahko. Nemali by to však využívať sukničkári, mohli by prísť k ujme na zdraví.

Panna  

(24.8. - 23.9.)


Vaše duševné schopnosti majú vzostupnú tendenciu, ale pozor, o vašej fyzickej kondícii to neplatí. Vyhýbajte sa akejkoľvek námahe a nepúšťajte sa do žiadnej športovej činnosti, mohli by ste ochorieť alebo prísť k úrazu. Týždeň bude priaznivý pre doplnenie si vedomostí, alebo získanie dôležitých informácií.

Váhy  

(24.9. - 23.10.)


Tento týždeň sa nezačne práve najlepšie. Nakopia sa pred vami problémy, ktoré ste doteraz ignorovali a postupom času sa rozrástli do obludných rozmerov. Nesnažte sa ich vyriešiť naraz, najprv o všetkom dôkladne popremýšľajte a triezvo zhodnoťte situáciu.

Škorpión  

(24.10. - 22.11.)


Vaša podráždenosť a náladovosť sa nezmiernila, skôr naopak. Začínate sa správať protivne a popudlivo a svoje rozpoloženie dávate najavo všetkým okolo. Vaše ironické poznámky vám u vašich známych a priateľov na obľube rozhodne nepridajú. Hrozí vám ochladenie vzťahov s jedným z vašich priateľov.

Strelec  

(23.11. - 21.12.)


Oddávate sa sneniu a úplne ignorujete realitu. Myslíte iba na to, čo by bolo, keby ste vyhrali milión alebo keby ste získali srdce objektu svojho záujmu bez ohľadu na to, či býva v náprotivnom dome, alebo v Hollywoode. Prekážky akosi nemajú vo vašom vysnenom ružovom svete miesto.

Zdroj: meteo.sk
 UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

 
 
Letenky
Pelikan