Aktuality   Predpoveď počasia Aktuálne počasie   Letoviská Voda Hory Snehové správy Web kamery Turist Info Zdravie Astro Pranostiky Slnko Mesiac Meniny Horoskopy Lunárny kalendár Agro Lexikón   Služby Kontakt
Vyhľadávanie
Náhľad kamier

Kozorožec  

(22.12. - 20.1.)


Cez prípadné vaše kiksy alebo iné nepríjemnosti sa pokúste preniesť bez znervózňovania, najmä ak pôjde len o drobnosti. Neúspechy nepreceňujte, myslite do budúcnosti. Z toho, čo sa vám nepodarí si však nezabudnite vziať ponaučenie. Pamätajte, že len neschopní robia stále tie isté chyby.

Vodnár  

(21.1. - 19.2.)


Stanete sa stredobodom záujmu, čo vám nebude ani trocha príjemné. Bude od vás totiž závisieť dôležité rozhodnutie. Popremýšľajte radšej o rizikách než o kladoch, nebojte sa poradiť s niekým nestranným. Nenechajte sa vyprovokovať k rýchlym záverom, a to ani v prípade, že niekto pochybuje o vašej kompetentnosti.

Ryby  

(20.2. - 20.3.)


Pamätajte na to, že váš šéf, mamička a partner či partnerka majú vždy pravdu. Zabudnite preto v tomto období na tvrdohlavosť a nežeňte nič do krajnosti. Niekedy je lepšie ustúpiť. Nikde nie je napísané, že krok späť znamená prehru. Zadosťučinenie sa čoskoro dostaví.

Baran  

(21.3. - 20.4.)


Je možné, že sa váš partner alebo partnerka dozvedia niečo, čo pred nimi malo zostať navždy skryté. Aj keď sa s vami jedno ráno rozlúčia s úsmevom, večer pre vás nebudú mať jediný pekný pohľad. Nenaliehajte, aby vám vysvetlili prečo. Buď vám to povedia sami, alebo ich radšej nechajte tak.

Býk  

(21.4. - 21.5.)


Ak máte dostatok síl, môžete sa teraz pustiť do drobných prác pri úpravách či opravách bytu a víkendových príbytkov alebo sa vybrať s deťmi na výlet do prírody. Športovú činnosť a nákupy zo svojho programu vylúčte a vyhýbajte sa unáhleným reakciám, či konfliktným situáciám v rodine.

Blíženci  

(22.5. - 21.6.)


Tieto dni pre vás budú znamenať záplavu príjemných zážitkov, ktoré budete mať možnosť dokonale vychutnať, a to vrátane erotických. S citovou stránkou vašich milostných vzťahov to už nebude také skvelé, ale v súčasnosti odporúčame neriešiť to a radšej sa tešiť z toho, čo sa vám v takej hojnej miere ponúka.

Rak  

(22.6. - 22.7.)


Veľké rodinné nákupy, alebo výlety nemusia v týchto dňoch dopadnúť dobre. Hviezdy hrozia, že miniete viac, než ste si naplánovali, možno prídete zásluhou nejakého vreckára alebo vlastnej roztržitosti o peňaženku. Vyhýbajte sa aj kontaktu s voľne sa pohybujúcimi zvieratami, najmä psami a mačkami.

Lev  

(23.7. - 23.8.)


Vo vašom okolí sa neudejú žiadne zásadné zmeny, všetko bude prebiehať ako zvyčajne. Ak vám niekto prejaví vďaku a uznanie, nereagujte slovami - veď to by dokázal každý. Zaslúžite si ocenenie a prehnaná skromnosť nebude namieste. Vyhýbajte sa väčším investíciám do oblasti umenia.

Panna  

(24.8. - 23.9.)


Nečakaná cesta alebo iná udalosť môže v najbližších dňoch celkom zmeniť váš doterajší spôsob života. Zlom môže nastať aj po vážnejšom konflikte s blízkou osobou. Je vhodné, aby ste sa v tomto období vyhli aj pracovným sporom, mohli by sa pre vás zle skončiť. Držte sa radšej v úzadí.

Váhy  

(24.9. - 23.10.)


Plne sa sústreďte na svoju prácu a istú vec sa vám podarí dokončiť nad očakávanie dobre. Nenechajte sa rozptyľovať citovou rozladenosťou a nevyhýbajte sa spoločnosti ľudí, ktorí javia záujem o vašu osobu. Upevní to vaše sebavedomie, ktoré vinou určitých nezdarov utrpelo v poslednom čase vážne trhliny.

Škorpión  

(24.10. - 22.11.)


Len sa pozrite okolo seba, koľko ľudí vám fandí a verí. Nesmiete ich v tomto období sklamať. A ak sa vám zdá, že tí najbližší majú o vás a o vašich schopnostiach pochybnosti, nie je to pravda, len sa obávajú o vaše zdravie. Poslúchnite ich rady a odporúčania, myslia to s vami dobre.

Strelec  

(23.11. - 21.12.)


Svetlo nádeje svitá v oblastiach, kde ste doteraz mali pocit, že sa vám nemôže dariť. Bude závisieť iba od vás, ako tieto nádeje využijete. Budete mať energiu za dvoch a aj ju využijete. Je vhodný čas na dovolenku v horách aj na vysoké pracovné nasadenie. Jediné, na čo by ste si dnes mali dávať pozor, sú financie.

Zdroj: meteo.sk
 UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

 
 
Letenky
Pelikan